La creazione di un account è molto semplice!
Benvenuto
Hello, if you log in you can keep a wish list, see your orders and much more!
Hai raggiunto il numero minimo
Attualmente non ci sono prodotti nel tuo carrello acquisti.
Full Power drukveer, originele export veren die het maximale uit uw buks / pistool halen. Let op! Bij een revisie is het altijd van groot belang tevens zuigerdichting en loopdichting te vervangen. De slijtage gaat gelijk op en bij het vervangen van alleen de drukveer zal deze razendsnel weer slijten door een tekort aan tegendruk tijden het schot dankzij de versleten dichtingen. Vergeet ook niet een setje smeermiddelen mee te bestellen. Veer vet en vet voor alle scharnierende delen zorgen voor een langere levensduur van uw buks. Helaas hebben wij geen loopafdichting meer leverbaar.
Relum / Telly korrel . Kleine zwaluwstaart opname. Let er goed op of deze kleine aansluiting overeenkomt! Oude onderdelen als deze worden niet omgewisseld.
Nieuwe synthetische zuigerdichting voor de relum/telly buksen. Let op! Bestel wel een adapterdeel om het geheel te kunnen monteren. Bel of mail ons wanneer u er niet uit komt, zuiger kan naar ons opgestuurd worden waarbij wij hem voorzien van een nieuwe dichting.
EN: New synthetic seal for the Relum/telly airrifles. Warning! You need the adapterpeace to mount it on the piston.
Puoi richiedere un preventivo gratuito in basso. Ti contatteremo non appena possibile.