Attualmente non ci sono prodotti nel tuo carrello acquisti.
Occasions
Caricamento in corso...







Occasion Beretta ultra lightweight - kal 12 gereserveerd
Deze Beretta kal 12 is in gebruikte maar goede staat. Enkele jaren geleden hebben wij de 'stemvork (locking latch) vervangen van dit wapen door een overmaats model zodat hij weer goed sluit. De buks heeft gebruikerssporen zoals we kennen van de jacht, maar is technisch nog heel netjes.
Superlicht geweer. Komt inclusief geweerriem en foudraal. Het wapen is recent in onze werkplaats volledig gereinigd in de ultrasoonbak,netjes geolied en weer in elkaar gezet.
Alleen aan te schaffen indien u beschikt over een jachtakte of sportschutters verlof. Niet online te bestellen, alleen in de winkel afhalen / aanschaffen!











Rizzini Aurum 12/70
De Rizzini Marcheno BS Mod Aurum is een verfijnd dubbelloops hagelgeweer met Italiaanse allure. Deze occasion is uitgevoerd in het populaire kaliber 12/70 en bevindt zich in nette staat. Zoals kenmerkend voor de Aurum-lijn, is ook dit model rijkelijk voorzien van luxueuze gravures, die zorgen voor een traditionele en elegante uitstraling. De afwerking is van hoog niveau, precies zoals je mag verwachten van het gerenommeerde Rizzini uit Marcheno, Italië.
De bascule is klassiek uitgevoerd, voorzien van een zilverkleurige finish met fijn gegraveerde wildtaferelen. De houten onderdelen zijn vervaardigd uit geselecteerd walnoothout, fraai geolied en met een klassieke Engelse stijl afgewerkt. De BS-modellen van Rizzini combineren stijl met degelijkheid, waardoor dit hagelgeweer niet alleen een lust voor het oog is, maar ook bijzonder prettig schiet.
Belangrijkste kenmerken
-
Prachtige handgravures op zilverkleurige bascule
-
Geproduceerd in het bekende wapenstadje Marcheno, Italië
-
Tweedehands in keurige staat
-
Geoliede walnoothouten kolf van hoge kwaliteit
-
Ideaal voor zowel jacht als sportief kleiduiven schieten
Technische specificaties
Eigenschap | Waarde |
---|---|
Merk | Rizzini |
Model | Marcheno BS Mod Aurum |
Kaliber | 12/70 |
Type | Bock dubbel loop (over/under) |
Staat | Tweedehands, nette staat |
Gravure | Luxe, handgegraveerd |
Kolf | Walnoothout, Engels model |
Bascule | Zilverkleurig met wildgravure |
Chokesysteem | Wisselchokes (indien van toepassing) |
Toepassing
De Rizzini Marcheno BS Mod Aurum is een uitstekende keuze voor de schutter die waarde hecht aan stijlvol ontwerp, solide prestaties en Italiaanse bouwkwaliteit. Dankzij het uitgebalanceerde ontwerp en de mooie afwerking voelt het wapen licht en natuurlijk aan bij het schouderen, wat het een geliefd geweer maakt voor zowel kleiduifschutters als jagers die hun uitrusting graag met zorg selecteren. Een fraaie occasion met karakter en klasse.
Let op! Niet online bestellen als u niet in het bezit bent van een jacht-akte of sportschutters verlof.
Indien u wel in het bezit bent van een jacht-akte of verlof kunt u bij ons bestellen. Stuur ons per mail of post een kopie van uw akte/verlof en een kopie van een geldig identiteitsbewijs. Daarop volgend sturen wij u per mail of post een optie-bon en een WM3 formulier. Hiermee kunt u naar de afdeling bijzondere wetten in uw eigen regio om het wapen op uw eigen akte/verlof bij te laten schrijven. Daarop volgend krijgt u een WM2 formulier mee en een nieuwe bijlage van uw akte/verlof. Neem deze beide formulieren en de akte/verlof mee naar de winkel om uw wapen op te halen. Er worden geen wapens verstuurd.












Sauer 303 semi-auto .30-06
De Sauer 303 Synchro XT is een hoogwaardige semi-automatische jachtkarabijn, ontworpen voor jagers die functionaliteit, precisie en ergonomie willen combineren in een betrouwbaar jachtwapen. Deze uitvoering in .30-06 Springfield levert krachtige prestaties, ideaal voor drijfjacht op grofwild.
Deze set wordt geleverd met een Meopta MeoStar R1 3-12x56 RD richtkijker, gemonteerd met een Innomount snelwisselmontage. Deze combinatie biedt uitstekende lichttransmissie en snelle afname van de kijker, zonder verlies van inschietpunt – ideaal voor jagers die flexibiliteit nodig hebben.
De Synchro XT-kolf onderscheidt zich met een verstelbare wangstuk en ergonomische duimgreep, waardoor het geweer optimaal instelbaar is op de schutter. De robuuste kunststof kolf met Soft Touch afwerking zorgt voor extra grip en duurzaamheid onder alle omstandigheden.
Belangrijkste kenmerken:
-
Semi-automatische jachtkarabijn van topkwaliteit
-
Kaliber .30-06 Springfield – geschikt voor grofwild
-
Synchro XT-kolf met verstelbare wangstuk en duimgreep
-
Kunststof kolf met Soft Touch coating – extra grip
-
Meopta Meostar R1 3-12x56 RD – heldere beeldweergave
-
Innomount snelwisselmontage – stabiel en snel demonteerbaar
-
Snelle schotopvolging – ideaal voor drijfjacht
-
Zeer geschikt voor veeleisende jagers
Technische specificaties
Kenmerk | Specificatie |
---|---|
Fabrikant | Sauer |
Model | 303 Synchro XT |
Kaliber | .30-06 Springfield |
Werking | Semi-automatisch |
Kolf | Kunststof Synchro XT – verstelbaar wangstuk |
Greep | Duimgreep (thumbhole) |
Montage | Innomount snelwisselmontage |
Richtkijker | Meopta Meostar R1 3-12x56 RD |
Magazijn | Uitneembaar, standaard 2- of 5-schots |
Loop | Staal – geluidsdemperklaar (optioneel) |
Totale lengte | ca. 1130 mm (afhankelijk van looplengte) |
Gewicht | ca. 3,5 kg zonder kijker |
Toepassing | Drijfjacht, bersjacht, grofwild |
Toepassing
De Sauer 303 Synchro XT .30-06 biedt een perfecte balans tussen ergonomie, precisie en kracht, en is daarmee bij uitstek geschikt voor drijfjacht op grofwild. Dankzij de combinatie van een verstelbare kolf, krachtige semi-automatische werking en hoogwaardige optiek is dit een wapen voor de veeleisende jager die geen compromissen wil sluiten.
Let op!
Niet online bestellen als u niet in het bezit bent van een jacht-akte of sportschutters verlof.
Indien u wel in het bezit bent van een jacht-akte of verlof kunt u bij ons bestellen. Stuur ons per mail of post een kopie van uw akte/verlof en een kopie van een geldig identiteitsbewijs. Daarop volgend sturen wij u per mail of post een optie-bon en een WM3 formulier. Hiermee kunt u naar de afdeling bijzondere wetten in uw eigen regio om het wapen of de munitie op uw eigen akte/verlof bij te laten schrijven. Daarop volgend krijgt u een WM2 formulier mee en een nieuwe bijlage van uw akte/verlof. Neem deze beide formulieren en de akte/verlof mee naar de winkel om uw bestelling op te halen. Er worden geen wapens of munitie verstuurd.









Voere .22LR Semi-Auto incl. richtkijker
De Voere Kufstein .22LR semi-automaat is een degelijk en nauwkeurig kleinkaliber geweer, ideaal voor recreatief schieten en kleinwildjacht.
Dit in Oostenrijk geproduceerde wapen is van zeer goede kwaliteit. De buks is volledig nagekeken en schoongemaakt / gesmeerd in onze eigen werkplaats,klaar voor een tweede ronde.
Dit Oostenrijks geproduceerde wapen staat bekend om zijn betrouwbare werking, goede afwerking en comfortabele schietervaring. Dankzij het semi-automatische systeem biedt dit geweer snelle schotopvolging zonder in te leveren op precisie.
Standaard wordt het geweer geleverd met een Hawke Sport HD 3-9x40 richtkijker, waardoor je beschikt over een helder en veelzijdig vizier met verstelbare vergroting. Of je nu schiet op korte of middellange afstand, deze combinatie biedt uitmuntende prestaties voor de prijs.
Belangrijkste kenmerken:
-
Semi-automatisch geweer in kaliber .22LR
-
Veelzijdige Hawke Sport HD 3-9x40 kijker – verstelbare vergroting en helder beeld
-
Betrouwbare werking – snelle schotopvolging
-
Oostenrijkse kwaliteit – degelijk gebouwd en netjes afgewerkt
-
Houten kolf – klassiek en ergonomisch vormgegeven
-
Perfect voor kleinwildjacht of sportschieten
Technische specificaties
Kenmerk | Specificatie |
---|---|
Fabrikant | Voere Kufstein |
Model | Semi-automatisch .22LR |
Kaliber | .22 Long Rifle (.22LR) |
Systeem | Semi-automatisch |
Richtkijker | Hawke Sport HD 3-9x40 |
Montage | Vaste montagerails |
Kolf | Hout |
Looplengte | ca. 500 mm |
Totale lengte | ca. 1000 mm |
Gewicht | ca. 3,2 kg (inclusief kijker) |
Magazijncapaciteit | 10 schots verwisselbaar magazijn |
Veiligheid | Handmatige veiligheidspal |
Toepassing
De Voere Kufstein .22LR semi-automaat is de ideale keuze voor de schutter die houdt van snelheid en precisie. De combinatie van een semi-automatisch systeem met een Hawke Sport HD richtkijker maakt dit wapen uitermate geschikt voor kleinwildbestrijding, plinking of precisieschieten op de baan.
Let op!
Niet online bestellen als u niet in het bezit bent van een jacht-akte of sportschutters verlof.
Indien u wel in het bezit bent van een jacht-akte of verlof kunt u bij ons bestellen. Stuur ons per mail of post een kopie van uw akte/verlof en een kopie van een geldig identiteitsbewijs. Daarop volgend sturen wij u per mail of post een optie-bon en een WM3 formulier. Hiermee kunt u naar de afdeling bijzondere wetten in uw eigen regio om het wapen op uw eigen akte/verlof bij te laten schrijven. Daarop volgend krijgt u een WM2 formulier mee en een nieuwe bijlage van uw akte/verlof. Neem deze beide formulieren en de akte/verlof mee naar de winkel om uw bestelling op te halen. Er worden geen wapens of munitie verstuurd.












Weihrauch HW60J met Hawke .22WMR richtkijker
De Weihrauch HW60J in .22WMR is een hoogwaardige precisiebuks met een klassieke uitstraling en Duitse degelijkheid. Deze grendelbuks staat bekend om zijn nauwkeurige afwerking, uitstekende trekkermechanisme en robuuste constructie – ideaal voor de serieuze schutter die betrouwbaarheid en precisie eist. Deze uitvoering wordt geleverd als een complete set, inclusief een speciaal afgestemde richtkijker en accessoires.
De HW60J is voorzien van een Hawke Vantage 4-12x40 AO .22WMR IR richtkijker, speciaal ontworpen voor het .22WMR-patroon. De ingebouwde bullet drop compensator (BDC) in het draadkruis is geoptimaliseerd voor de ballistiek van de .22WMR, wat deze combinatie uitzonderlijk geschikt maakt voor middellange tot langere afstanden. De verstelbare AO (adjustable objective) stelt je in staat om parallaxvrij te richten, en de IR-functie (verlicht draadkruis) maakt schieten bij weinig licht eenvoudiger.
Bij aankoop ontvangt u twee verwisselbare magazijnen en een doos Aguila .22WMR semi-jacketed 40 grain softpoint munitie (t.w.v. €24,95), waarmee u direct aan de slag kunt.
Belangrijkste kenmerken:
-
Grendelbuks (bolt action) – klassiek en uiterst precies
-
Kaliber .22WMR (.22 Winchester Magnum Rimfire)
-
Hawke 4-12x40 AO IR richtkijker – speciaal voor .22WMR, met BDC-draadkruis
-
Verstelbaar objectief (AO) – scherp beeld en parallaxcorrectie
-
Verlicht draadkruis (IR) – voor betere zichtbaarheid bij weinig licht
-
Twee verwisselbare magazijnen inbegrepen
-
Hoogwaardige kolf van beukenhout – klassiek vormgegeven met fijne checkering
-
Inclusief een doos Aguila 40gr semi-jacketed softpoint munitie
-
Perfecte combinatie van wapen en optiek voor de precisieschutter
Technische specificaties
Kenmerk | Specificatie |
---|---|
Fabrikant | Weihrauch |
Model | HW60J |
Kaliber | .22WMR |
Systeem | Grendelbuks (bolt action) |
Looplengte | ca. 600 mm |
Magazijncapaciteit | 5-schots, 2 stuks meegeleverd |
Richtkijker | Hawke Vantage 4-12x40 AO IR .22WMR BDC |
Kolf | Beukenhout met checkering en rubber kolfplaat |
Totale lengte | ca. 1080 mm |
Gewicht | ca. 3,6 kg inclusief kijker |
Montage | 11mm dovetail rail |
Munitie meegeleverd | 1 doos Aguila .22WMR 40gr semi-jacketed SP |
Toepassing
Deze uitvoering van de Weihrauch HW60J is bijzonder geschikt voor precisieschieten, kleinwildbeheer of schietsport op middellange afstanden. Dankzij de af-fabriek geoptimaliseerde combinatie met een Hawke .22WMR BDC-richtkijker en de meegeleverde hoogwaardige Aguila munitie beschikt u over een bijzonder capabele set die klaar is voor gebruik.
Let op!
Niet online bestellen als u niet in het bezit bent van een jacht-akte of sportschutters verlof.
Indien u wel in het bezit bent van een jacht-akte of verlof kunt u bij ons bestellen. Stuur ons per mail of post een kopie van uw akte/verlof en een kopie van een geldig identiteitsbewijs. Daarop volgend sturen wij u per mail of post een optie-bon en een WM3 formulier. Hiermee kunt u naar de afdeling bijzondere wetten in uw eigen regio om het wapen op uw eigen akte/verlof bij te laten schrijven. Daarop volgend krijgt u een WM2 formulier mee en een nieuwe bijlage van uw akte/verlof. Neem deze beide formulieren en de akte/verlof mee naar de winkel om uw bestelling op te halen. Er worden geen wapens of munitie verstuurd.