De nieuwe CZ Shadow 2 OR is ontwikkeld in samenwerking met de beste CZUB IPSC schutters met als doel een pistool af te leveren die nog beter voldoet qua snelheid en nauwkeurigheid aan de eisen van de wedstrijdschutter.
Deze OR (Optics Ready) versie is gemaakt om klaar te zijn voor de montage van moderne en compact red dot richtmiddelen. Zodra de keep vervangen is door een base plate (niet bij inbegrepen), is het wapen klaar voor een red dot vizier naar wens, gemakkelijk, veilig, en zo laag mogelijk gemonteerd.
Het verbeterde frame en slede, samen met de 120 mm loop, zorgen voor snel en dynamisch schietgedrag. Door de vorm van de grip heeft het pistool een betere balans en gripcomfort, en de prominente checkering biedt een goede controle en contact met het pistool. Door het hoge gewicht aan de voorzijde van het frame wordt de terugslag beter opgevangen en minder gevoeld. Het innovatieve trekkersysteem heeft een soepele werking, lage weerstand en een korte trekker-reset. De magazijnpal is eenvoudig te bedienen en zelfs in 3 standen in te stellen zodat iedere schutter snel en veilig van magazijn kan wisselen, zelfs in beweging.
De loop met een lengte van 120 mm, samen met het nieuwe, hogere en verstelbare vizier verhoogt de accuratesse sterk. De Arcror afwerking ziet er niet alleen fantastisch uit maar biedt ook een goede weerstand tegen corrosie en mechanische slijtage. Met de CZ Shadow 2 OR bent u echt klaar voor wedstrijden!
Specificaties
Merk |
CZ |
Kaliber |
9x19 mm |
Systeem |
Semiautomatisch |
Magazijncapaciteit |
17 |
Kolf materiaal |
Aluminium |
Kolf |
Universeel |
Extra's |
3 magazijnen, Koffer |
Let op! Niet online bestellen als u niet in het bezit bent van een jacht-akte of sportschutters verlof.
Indien u wel in het bezit bent van een jacht-akte of verlof kunt u bij ons bestellen. Stuur ons per mail of post een kopie van uw akte/verlof en een kopie van een geldig identiteitsbewijs. Daarop volgend sturen wij u per mail of post een optie-bon en een WM3 formulier. Hiermee kunt u naar de afdeling bijzondere wetten in uw eigen regio om het wapen op uw eigen akte/verlof bij te laten schrijven. Daarop volgend krijgt u een WM2 formulier mee en een nieuwe bijlage van uw akte/verlof. Neem deze beide formulieren en de akte/verlof mee naar de winkel om uw wapen op te halen. Er worden geen wapens verstuurd.